Prediction



1. Hmayak    (Instigate)   -  67
2. Nikolay(Snps AMSG)-  64



Predict and Play

 

 

Sponsored by

Organized by 2S Consulting

Personal Accident Insurance Package



Information Sponsor

 

 

Latest Events

!!!   UCOM   CHAMPION   !!!
FINAL
27 April, 14:00Ucom5 - 3Unicomp   
Match for the 3rd place
27 April, 13:00Beeline               5 - 1               Synergy
  
WINNERS
 
Team
Champion Ucom
2nd place Unicomp
3rd place Beeline         

AWARDEE
Nomination
Name
Team
Best Goalkeeper Arshak Galstyan (Synopsys AMSG)
Best Player Hovhannes Hakobyan (Ucom)
Top Scorer Karen Karapetyan (Ucom)

Play-Off
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
Hylink      
8 : 0 Hylink
Epygi 2 : 3
  Ucom
Ucom 5 : 4
17 : 0 Ucom
Monitis GFI  
  Ucom 
Beeline 5 : 3
7 : 2 Beeline
VMWare 6 : 4
  Beeline
Synopsys Virage  
2 : 3 Sourcio
Sourcio  
 
Virtual Solution
4 : 5 Unicomp
Unicomp 4 : 1
  Unicomp
Synopsys AMSG 5 : 3
5 : 0 Synopsys AMSG
Mentor Graphics  
  Unicomp
Synergy  
9 : 1 Synergy
Macadamian 3 : 3 (5 : 3 a.e.t)
  Synergy
Instigate  
3rd Place
2 : 1 Instigate Beeline
Synopsys SG    


GROUP STAGE
Group A M P
1. Beeline 5 15
2. Synopsys AMSG 5 12
3. EpygiArm 5 6
4. Monitis GFI 5 6
5. Mersoft/Nairisoft 5 6
6. TelePlex 5 0
 
Group B M P
1. Virtual Solution 4 12
2. VMWare 4 6
3. Macadamian 4 6
4. Questrade 4 3
5. Synopsys SEG 4 3
     
 
Group C M P
1. Ucom 5 15
2. Unicomp 5 10
3. Mentor Graphics 1 5 8
4. VOLO 5 6
5. SFL 5 3
6. ArdInnoTekh 5 1
 
Group D M P
1. Instigate 5 15
2. Hylink 5 10
3. Sourcio 5 10
4. LSoft 5 6
5. Mentor Graphics 2 5 3
6. LTX Credence 5 0
 
Group E M P
1. Synergy 4 10
2. Synopsys Virage 4 9
3. Synopsys SG 4 7
4. AtTask 4 3
5. Altacode 4 0

 

 

Location

Slavonic University Sport Complex

 

 

Supporter

Information Supporter


Information Supporter


Fanzone.am

English Time Training Centre

RedBull Energy drink

 


Highlights

28.03.13

Հարգելի մասնակիցներ,
Հիշեցնում ենք, որ 1/8 եզրափակիչի վիճակահանությունը տեղի կունենա մարտի 28-ին ժամը 19:30-ին Synergy Business Center-ում:
Խնդրում ենք 1/8 եզրափակիչ անցած բոլոր թիմերի ներկայացուցիչներին ներկա գտնվել: Ցանկության դեպքում կարող են ներկա լինել նաեւ խմբային փուլով այս տարի մրցաշարին իրենց մասնակցությունն ավարտած թիմերի ներկայացուցիչները:

23.02.13

Հարգելի IT FUTSAL CUP 2013 Prdeiction-ի մասնակիցներ,
Տեխնիկական խնդիրներից ելնելով հնարավոր է եղել փետրվարի 23-ին կայացած խաղերի հաշիվները կանխագուշակել նույնիսկ խաղերի ավարտից հետո: Նշված հանգամանքից ելնելով՝ առաջին օրվա բոլոր կանխագուշակումները անվավեր են ճանաչվում և մրցույթային չեն համարվի: Միավորների հաշվարկը կսկսվի առաջին տուրի երկրորդ օրվա խաղերից սկսած:
Հայցում ենք Ձեր ներողամտությունը պատճառված անհարմարությունների համար:

22.02.13

Տեղեկացնում ենք, որ Innova/CQG թիմը հանել է IT FUTSAL CUP 2013 մրցաշարի իր մասնակցության հայտը և չի ներգրավվի հետագա պայքարում:

15.02.13

Փետրվարի 15-ին կայացավ IT FUTSAL CUP 2013 մրցաշարի վիճակահանությունը, որի արդյունքում մասնակցության հայտ ներկայացրած թիմերը բաժանվեցին հետևյալ կերպ:
Առաջնության խաղացանկի հետ կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

23.01.13

IT FUTSAL CUP 2013 անցկացման վայրը որոշված է: 7-րդ մրցաշրջանի բոլոր խաղերը տեղի կունենան Երեւանի Պետական Սլավոնական Համալսարանի ֆուտզալ դահլիճում:

21.01.13

First meeting of IT Futsal Cup 2013 teams will take place on February 1 and the draw will take place on February 15.